Hemsida

Styrelse och förtroendevalda

Styrelse

Ordförande - Jonas Ransmyr (jonas.ransmyr@angbyif.se)

Vice ordförande - Sami Vikback (sami.vikback@angbyif.se)

Kassör - Peter Hamnström (peter.hamnstrom@angbyif.se)

Sekreterare - Karin Wallmark (karin.wallmark@angbyif.se)

Ledamot / Ombudsperson - Zandra Wasserman-Brien (zandra.w.brien@angbyif.se)

Ledamot - Kristin Mellbin (kristin.mellbin@angbyif.se)

Ledamot - Erik Samuelsson (erik.samuelsson@angbyif.se)

mejladress: styrelsen@angbyif.se


Revisor

Kinna Westman (kinna.westman@gmail.com)


Valberedning

Rima Thor

Anders Smith

mejladress: valberedning@angbyif.se

Md 1
Md bigm
Md erik olsson svart
Md adidas
Tempsnip
Md stiftelsen fair play 1
Md 3
Md rf sisu stockholm vertical color pos rgb 2019
Md bromma blocks logo
Md yepstr logga
Md 2
Md logo yen  1
Md 4
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub