Hemsida

Kontakt

Lena Wiklund - Kanslist

Ansvarig för information och administrativa rutiner - exempelvis materialfrågor, utlägg, Myclub.

kansli@angbyif.se 0703-03 11 73


Lucas Riedel - Fotbollskoordinator

Sportsligt ansvarig för fotbollslag i spelformerna 9 mot 9 och 11 mot 11.

lucas.riedel@angbyif.se


Oliver Jernelius - Fotbollskoordinator

Sportsligt ansvarig för fotbollslag i spelformerna 3 mot 3, 5 mot 5 och 7 mot 7 samt camper, knatteskola och plusträning fotboll.

oliver.jernelius@angbyif.se


Kinna Westman - Värdegrundsansvarig

Kinna.Westman@angbyif.se

Max Kjellvestad - Sportchef barn och ungdom (sjukskriven på heltid)


Andreas Berggren - Klubbchef

Övergripande ansvar för verksamhet, ekonomi, personal och externa samarbeten.

andreas.berggren@angbyif.se

Jonas Ransmyr - Ordförande

jonas.ransmyr@angbyif.se 070-980 30 99


Zandra Wasserman-Brien - Ombudsperson

zandra.w.brien@angbyif.se 070-231 34 18


Kansli

Föreningens kansli ligger i klubbhuset som är den gröna byggnaden på Ängby IP.
Kansliet är bemannat måndagar 9-17, övrig tid enligt överenskommelse.
Telefontiden är måndag-fredag 10.00-15.00.

Adress: Ängby IF, Vultejusvägen 12, 168 57 Bromma
Hemsida: www.angbyif.se
E-post: kansli@angbyif.se
Telefonnummer: 0703-03 11 73

Facebook: https://www.facebook.com/angbyif
Instagram: angby_if

Organisationsnummer: 802003-9254
Bankgironummer: 654-6337
Swish: 123 323 08 02

Md 1
Md bigm
Md erik olsson svart
Md adidas
Tempsnip
Md stiftelsen fair play 1
Md 3
Md rf sisu stockholm vertical color pos rgb 2019
Md bromma blocks logo
Md yepstr logga
Md 2
Md logo yen  1
Md 4
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub